top of page

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ласкаво просимо на Beau.FLO! Ми цінуємо вашу довіру і прагнемо забезпечити максимальний захист ваших персональних даних. У цій політиці конфіденційності пояснюється, які типи інформації ми можемо збирати від вас, коли ви відвідуєте наш сайт, а також як ми використовуємо, обробляємо, захищаємо та розкриваємо цю інформацію.

 1. Збір та використання персональної інформації При відвідуванні нашого сайту ми можемо збирати певні види інформації, включаючи, але не обмежуючись:

1.1. Інформація, надана вами: Це може включати ваше ім'я, адресу електронної пошти, контактний телефон та інші контактні дані, які ви надаєте нам під час реєстрації на сайті, підписки на розсилку, заповнення форм зворотного зв'язку або оформлення замовлення.

1.2. Інформація про використання сайту: Ми автоматично збираємо певну інформацію про ваше взаємодію з нашим сайтом, таку як IP-адреса, тип пристрою, що використовується для доступу, браузер, з якого ви заходите на сайт, дата і час доступу, переглянуті сторінки та час, проведений на сайті.

1.3. Куки та подібні технології: Ми використовуємо файли "cookie" та інші подібні технології для збору інформації про вас та ваше використання сайту. Куки - це невеликі текстові файли, які розміщуються на вашому пристрої і допомагають нам покращити функціональність сайту та надавати вам більш персоналізований досвід.

 1. Використання інформації Ми використовуємо зібрану інформацію, включаючи персональні дані, з такими цілями:

2.1. Надання послуг: Ми використовуємо вашу персональну інформацію для надання вам доступу до певних послуг і функцій сайту, обробки вашого замовлення та забезпечення функціонування сайту.

2.2. Зворотний зв'язок та підтримка: Якщо ви звертаєтесь до нас щодо питань підтримки або зворотного зв'язку, ми можемо використовувати ваші контактні дані для зв'язку з вами та вирішення вашого запиту.

2.3. Персоналізація досвіду: Ми можемо використовувати інформацію про ваше використання сайту для персоналізації контенту та пропозицій на сайті.

2.4. Маркетинг та реклама: Якщо ви дали згоду на отримання рекламних матеріалів, ми можемо використовувати вашу інформацію для надсилання вам інформації про наші товари, послуги, акції та спеціальні пропозиції.

 1. Захист інформації Ми робимо всі необхідні заходи для захисту вашої інформації від несанкціонованого доступу, використання або розкриття. Ми застосовуємо технічні, адміністративні та фізичні заходи безпеки для забезпечення безпеки даних.

 2. Розкриття інформації третім особам Ми не розкриваємо вашу персональну інформацію третім особам

 3. без вашої згоди, за винятком випадків, коли це необхідно для надання вам запитаних послуг або згідно з чинним законодавством.

 4. Посилання на сторонні ресурси Наш сайт може містити посилання на сторонні веб-сайти, які не керуються нами. Ми не несемо відповідальності за зміст і практику конфіденційності цих сайтів. Перед наданням їм своїх персональних даних рекомендуємо ознайомитися з їх політикою конфіденційності.

 5. Зміни в політиці конфіденційності Ми залишаємо за собою право вносити зміни в дану політику конфіденційності. Якщо ми внесемо значні зміни, ми повідомимо вас шляхом розміщення оновленої версії нашої політики конфіденційності на цьому сайті.

 6. Зв'язок з нами Якщо у вас є питання або зауваження щодо даної політики конфіденційності або обробки ваших персональних даних, звертайтесь до нас за адресою name.prosto.flo@gmail.com.

 7. Заздалегідь дякуємо за довіру до нас та використання нашого сайту. Ми прагнемо забезпечити вашу конфіденційність і комфорт під час перебування на нашому сайті.

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

Ви можете оплатити замовлення одним із доступних способів: 

 • сервіс миттєвих платежів LiqPay;

 • післяплатою при отриманні замовлення. 

Замовлення з післяплатою відправляємо за передплатою, що покриває транспортні витрати у разі відмови отримувача на пошті. Будь ласка, зверніть увагу, що «Нова Пошта» стягує комісію у розмірі 2% від суми переказу + 20 грн за послугу післяплати при отриманні. 

Ми доставляємо товари по всій Україні за допомогою служби «Нова Пошта». Відправка замовлення здійснюється протягом 1-4 днів, за наявності товару на складі. У разі відсутності товару в наявності, наш менеджер повідомить вам срок виготовлення виробу та доставки.

Зверніть увагу, що транспорта служба не доставляє замовлення в зону проведення бойових дій та на окуповані території.

Отримати замовлення ви зможете у найближчих відділеннях та поштоматах «Нової Пошти» або скориставшись послугою доставки кур’єром за зручною вам адресою. 

Витрати за доставку сплачує замовник згідно з тарифами логістичної служби «Нова Пошта».

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

 1. Загальні положення

1.1. Цей договір публічної оферти (далі - "Договір") є офіційною пропозицією інтернет-магазину Beau.FLO, що має мету продаж товарів через інтернет.

1.2. Визначення термінів:

 • "Продавець" - інтернет-магазин Beau.FLO, який розміщений за адресою www.beau-flo.com та здійснює продаж товарів.

 • "Покупець" - фізична або юридична особа, яка приймає умови цього Договору та придбав товари у Продавця.

 • "Товар" - продукція, що реалізується Продавцем через інтернет-магазин.

 • "Сайт" - інтернет-магазин Beau.FLO, доступний за адресою www.beau-flo.com

1.3. Публічна оферта діє на території України та адресована всім зацікавленим особам, які бажають придбати товари, представлені на сайті Продавця.

 1. Предмет договору

2.1. Предметом цього Договору є продаж товарів, які представлені на сайті Продавця.

2.2. На сайті розміщена інформація про товар, його ціну та характеристики.

 1. Умови договору

3.1. Покупець має право обрати будь-який з представлених на сайті товарів та оформити замовлення на його придбання.

3.2. Під час оформлення замовлення, Покупець зобов'язується надати достовірні контактні дані, необхідні для здійснення доставки та оформлення договору.

3.3. Ціна на товар вказана на сайті та вказується в гривнях України. Вартість доставки не включена в ціну товару та зазначається окремо.

3.4. Після оформлення замовлення, Покупець отримує електронний лист з підтвердженням прийняття замовлення.

3.5. З моменту підтвердження замовлення Продавцем, сторони укладають договір купівлі-продажу товару.

 1. Доставка

4.1. Доставка товарів здійснюється на умовах, вказаних на сайті.

4.2. Терміни доставки залежать від місця доставки та доступності товару на складі Продавця.

 1. Оплата

5.1. Вартість товарів та послуги доставки оплачується Покупцем на умовах, визначених на сайті Продавця.

5.2. Оплата замовлення може бути здійснена з використанням різних платіжних систем, які вказані на сайті Продавця.

 1. Повернення та обмін товару

6.1. Покупець має право відмовитися від товару протягом 14 днів з дня його отримання, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів".

6.2. Товар повинен бути в оригінальній упаковці, не має слідів використання, і повинен бути в повній комплектації.

6.3. Вартість доставки товару для повернення або обміну не компенсується.

 1. Відповідальність сторін

7.1. Продавець не несе відповідальності за збитки або затримки в доставці товару, спричинені діями третіх осіб, непереборними обставинами або діями Покупця.

7.2. Покупець несе повну відповідальність за достовірність наданої інформації під час оформлення замовлен

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Протягом 14 днів з моменту придбання ви можете обміняти або повернути товар, який не підійшов. Для здійснення процедур обміну та повернення товар повинен бути збережений у тому вигляді, в якому він був доставлений одержувачу з наявними бирками та етикетками виробника.

У разі повернення або обміну товару витрати на доставку оплачує покупець. Якщо клієнт повертає товар через брак або помилку бренду – ми повністю покриваємо витрати за послуги служби доставки.

доставка та оплата
Публічна оферта
обмін та повернення
політика конфіденційності
bottom of page